To już czwarte spotkanie z kulturą w przedszkolu

Głównym celem jest wspieranie rozwoju kompetencji kulturalnych wśród dzieci z 8 przedszkoli z miasta Konina i gmin sąsiadujących.

W projekcie będą prowadzone takie rodzaje działań jak:

Spotkania z regionalnymi twórcami w przedszkolach – w tym roku będą to rzeźbiarz (Piotr Staszak), garncarz (Józef Dzieciątkowski) i wikliniarz (Janusz Wiśniewski)

Organizacja zajęć edukacyjno – artystycznych w Muzeum Okręgowym w Koninie: „Od ziarenka do chlebka” oraz „Krawiectwo dawniej i dziś”.

Organizacja warsztatów artystycznych w przedszkolach: florystycznych oraz ceramiczno-plastycznych

Konkurs dla przedszkoli pt. „Tworzyć każdy może”.

Zapraszamy do zapoznania się z regulamin projektu i zgłoszenia przedszkoli poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do 19 kwietnia 2019 r. na email: fundacja.lida@wp.pl

W razie pytań proszę o kontakt:

Katarzyna Rejniak – wiceprezes fundacji

Regulamin rekrutacyjny